Evony Hijyenik Temizlik Mendili

Doğal biberiye özü içeren Evony Hijyenik Temizlik Mendili, hem cilt temizliğinde hem de bankamatik, asansör, kapı kolu gibi yüzeylerde maksimum hijyen sağlıyor. Biberiye özlü Evony Hijyenik Temizlik Mendillerini cildinizde korkmadan kullanabilirsiniz.

Devamını Oku
Paket Seçenekleri

Ürün Özellikleri

Tüm Evony ürünleri, ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanıyor.

Doğal Biberiye Özlü

Evony Hijyenik Temizlik Mendili konforlu hijyeni doğallık ile birleştiriyor. Doğal Biberiye özleri ile cildinizin ihtiyacı olan özeni doğanın bileşenleri ile sunuyor.

Maksimum Hijyen

Evony Hijyenik Temizlik Mendilini hem cilt temizliğinde hem de yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda, ofiste veya evinizde cilt temizliğini sağlamak için güvenle tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kapı kolları, bankamatikler, asansör gibi sıkça temas edilen yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Evony Hijyenik Temizlik Mendili, pratik kullanımı ile evinizde ve çantanızda vazgeçilmez bir yere sahip olacak!

Cilt için güvenli kullanım

Evony Hijyenik Temizlik mendili cildiniz için maksimum hassasiyet gösterilerek tasarlanmıştır. Cildinizi özenle temizleyen Evony Hijyenik Temizlik Mendilini güvenle kullanabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Evony Antibakteriyel Sıvı Sabun Soft Care

Evony Antibakteriyel Sıvı Sabun Okaliptus

Evony Yumuşak Kulaklı Cerrahi Maske- Standart

Evony Trendy Yumuşak Kulaklı Cerrahi Maske

Evony Fresh Yumuşak Kulaklı Cerrahi Maske

Evony Black Yumuşak Kulaklı Cerrahi Maske

Evony Kids Yumuşak Kulaklı Cerrahi Maske

Evony Yumuşak Kulaklı Cerrahi Maske (Hijyenik Tekli Paketler)

Evony Color Yumuşak Kulaklı Cerrahi Maske