Hakkımızda

2013

Evony, Hijyen ve temizlik kategorisinde 33 yılı aşkın deneyime sahip olan Hayat Kimya tarafından 2013 yılından pazara sunuldu.

2020

2020 yılına kadar yalnızca yetişkin bakım ürünleri kategorisinde hizmet veren Evony, gece boyunca sızdırmayan yetişkin bezi, mesane pedi, emici külot gibi yenilikçi ürünlerle büyüklerimiz ve onlarla ilgilenen sevdikleri için koruma ve konforu bir araya getirdi.

COVID-19

Pandeminin başlamasıyla birlikte Covid-19’la mücadelede etkin bir rol üstlenen Evony, tecrübe ve birikimini maske üretimi alanına taşıyarak 3 katmanlı, yumuşak elastik kulaklı Evony Maske’yi yarattı.

Koruma ve konforu bir arada sunan Evony Maske, her biri meltblown ve spunbond içeren 3 katmanlı bir koruma sistemine sahip. Bu sistem, aldığınız nefesi filtreleyerek %99’a kadar bakteri koruması sağlıyor. Acıtmayan yumuşak elastik kulakları ise kullanım sırasında esniyor ve yumuşacık pamuksu dokusu sayesinde kulaklarınızı hiç acıtmıyor. Kısa sürede hanelerin 1 numaralı tercihi olan Evony Maske; her yüze uygun beden seçenekleri ve her zevke uygun desenleri ile sizi ve sevdiklerinizi korurken konforunuzu da düşünüyor.

Evony ile hem siz hem sevdikleriniz için koruma ve konforu bir arada!