Hangi Ürünü Seçmeliyim?

Evony'de herkese uygun bir ürün var. Siz de ihtiyacınıza uygun doğru ürünü hemen seçin.

Yatan Hastalar İçin

Evony, yüksek emici gücü ve bariyer koruması ile tüm gece sızdırmalara karşı tam koruma sağlar. Evony Yetişkin Bezi, belbantları ve nefes alan yüzeyi sayesinde idrar kaçırma problemi olan kişilerin gece boyu kendilerini konforlu ve güvende hissetmelerine imkan tanır.Kullanımı kolaydır.

Evony Yatak Koruyucu Örtü, sızıntıyı önleyen kenarları tam koruma sağlar. Kaymayı önleyen dış yüzeyi ve yırtılmaya dayanıklı esnek yapısı sayesinde endişeye yer bırakmaz. İpeksi üst yüzeyi ile cildinizi düşünür. Evony ile uykunuzdan ödün vermeyin.

MEDIUM

Evony Yetişkin Bezi

 

Evony Yatak Koruyucu Örtü

Vücuda Tam Uyum Sağlayan Ürünlerimiz

Evony Yetişkin Bezi, nefes alan yüzeyi ve bel bantları sayesinde vücudunuza tam uyum sağlar. Tüm gece sızdırmalara karşı tam koruma sağlar ve rahatsızlık hissi vermez.

Evony Emici Külot, anatomik ve dışarıdan belli olmayan yapısı ile hem mobil hem de yatan hastalar için konfor sunar. Sızdırmaya karşı bariyer koruması ve koku kontrolü ile tam koruma sağlar.

MEDIUM

Evony Yetişkin Bezi

LARGE

Evony Emici Külot

Ürünlerimizi Keşfedin

ARGE uzmanlarımız ihtiyaçlarınıza cevap vermek için çalışıyor ve size en uygun Evony ürünlerini tasarlamaya devam ediyor. Siz de ürünlerimizi keşfedin ve kendinize en uygun olanını seçin.

MEDIUM

Evony Yetişkin Bezi

LARGE

Evony Emici Külot

 

Evony Yatak Koruyucu Örtü